Czech English Polska
1 2

Vítejte na stránkách výrobce cyklistických dresů UAX!

Cyklistické dresy UAX

Chcete, aby váš cyklistický dres nebyl jen nudnou nástěnkou pro loga sponzorů bez větších estetických ambicí? Uax® v letošní sezóně přichází s revolučním pojetím dresů na kolo v COOL cyklo designu. Cyklistické dresy uax® jsou výsledkem spolupráce zkušených cyklistů a známého českého grafika a designéra Radka Leskovjana. Praktický a pohodlný střih cyklo dresů z funkčního materiálu je tak okořeněn naprosto nepřehlédnutelným, originálním a nápaditým designem na kolo, který nabízí pestrou paletu barev a potisků. Vyšperkujte váš cyklistický šatník o originální kousek cyklistického oblečení z dílny uax®.

Cyklo dres je vyroben z funkčního materiálu ve filetové double face vazbě, která má větší množství kapilár, než cyklo oblečení z polyesteru, nebo polypropylenu. Filetová vazba cyklo dresů spolu s použitým micropolyesterem zajišťuje komfortní nošení a snadnějšímu odvod potu a tepla od vašeho těla.

Novinky ze světa ryby!

UAX! na Šela Marathonu 2011
UAX team se 7. května zúčastnil jednoho z největších maratónu na Severní Moravě. Zásluhou Kateřiny Skupieňové, UAX team získal první místo v kategorii juniorky na krátké 58 kilometrové trati. Foto zde.
UAX TEAM
UAX team na stupních vítězů na klasickém otviráku cyklo sezóny. Výsledné pořadí KANEC MTB TROPHY 2011
Cyklodresy uax
Spustili jsme pro Vás nový web s cyklistickými dresy na kolo v originálním stylu UAX
všechny novinky >
Novinky ze světa ryby!

Zadejte e-mailovou adresu, na kterou Vám budeme zasílat informace o novinkách a připravovaných akcích.

ODESLAT
Trička s cyklo motivy
cyklo potisky s cyklistickou tématikou